EFT Duygusal Özgürlük Teknikleri Leave a comment

EFT Duygusal Özgürlük Teknikleri

EFT, Her türlü duygusal ve zihinsel sorunun birkaç dakikada veya aynı gün içinde ortadan kaldırılması amacıyla kullanılıyor. Bu basit yöntem ile tüm yapılan, bir yandan halletmek istediğiniz sorunu zihninizde tutarken ve bununla ilgili duyguların ortaya çıkmasına izin verirken, diğer taraftan parmak uçlarıyla bedendeki bazı enerji noktalarına dokunulmasıyla uygulanan bir tür enerji çalışmasıdır. Bu şekilde enerji meridyenleriniz açılır ve enerjiniz dengelenir, sorunda kalıcı bir biçimde ortadan kalkar.

Soruna bağlı olarak başarı oranı %85–97 arasında, alınan sonuçlar hızlı ve kalıcı oluyor. EFT, kolay öğrenilen ve uygulanan bir kendine yardım yöntemidir.

EFT her tür duygusal ve zihinsel sorunun birkaç dakika veya birkaç gün gibi çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldırılması için kullanılır,  parmak uçlarıyla bedendeki bazı akupunktur noktalarına dokunulması yoluyla uygulanan bir enerji çalışmasıdır. Temel prensibi, ifade edilmemiş her tür olumsuz duygunun kişinin enerji bedeninde tıkanıklıklar veya aksamalar oluşturması, bu nedenle düzgünce akamayan enerjinin zihinsel, duygusal ya da bedensel rahatsızlıklara yol açmasıdır. EFT sürecinin gerekleri yerine getirilerek, enerji kanallarının uç noktalarına uygulanan hafif vuruşlar ile bu tıkanıklıklar açılır ve enerji dengelenir. Böylece, olumsuz duygular ortadan kalkar, yerine olumlu düşünce ve inançlar yerleşir. Alınan sonuçlar hızlı ve kalıcıdır.

 

EFT ÇÖZÜM ALANLARI;

o    Olumsuz Duygular

o    Olumsuz İnançlar

o    Duygusal Travma

o    Bedensel Sorunlar

o    Madde Bağımlılıkları

o    İlişki Sorunları

o    Hedef Belirleme

o    Performans Artırma

o    Ruhsal Gelişim

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Selçuk DEVECİ  NLP Uzmanı Yaşam ve İş Hayatı Koçu (Professional Life Coach) 0549 730 10 30 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »