Kişilik Tipleri Leave a comment

KİŞİLİK TİPLERİ

Yeşil, kendiyle barışık, soğukkanlıdır. Evde barış, iş yerinde barış, dünyada barıştır. Doğal ara bulucu, sabırlı, kimseyi kırmak istemezler.

Kırmızı, hep haklıdırlar, eleştirilmekten hoşlanmazlar, hiçbir lafın altında kalmazlar, lider doğmuşlardır, iş odaklıdırlar.

Sarı, hüzünlü ortamları severler, unutkandırlar, hazır cevaplı ve çocuk ruhludurlar. İkna edici, çabuk kaynaşıp arkadaş olurlar çok meraklıdırlar.

Mavi, derli toplu düzenli, tedbirli, kurallı, kaygılı, detaycı. Riskleri görürler ciddi ve ağırbaşlıdırlar, yeteneklidirler.

Zihinsel yapımız, bedenimizde ve dilimizde ortaya çıkar  yani bilinçaltındaki bilgilerimizi ve duygusal durumumuzu ele verir.

Sizin  anlattıklarınızı  dikkatle dinleyerek ruh-beben- zihin bütünlemesiyle sizin  formunuza girip onun penceresinden bakarak aldığı verilerle sizin inanç sisteminiz hakkında bilgi sahibi oluyorum.

(ben başarısızım, param olacağına sağlığım yerinde olsun, kendimi çaresiz hissediyorum, ben tembelim, kurban olduğuma inanıyorum, erkekler aldatır, herkes beni kullanıyor.)

Koç olarak sizleri  dinleyerek, sizin ruh durumuna girerek güçlü sorular sorarak kayıtlara ulaşıyorum. Yaşam başarısına götürecek olan kayıtları güçlendirmeye, kişiyi yaşamada başarısız olmaya yöneltecek olanları da değiştirmeye çalışmalı yorum.. Her birey dünyayı sahip olduğu deneyimlere göre algılar.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »