Kuantum Teolojisi, Tavistock, illuminati,yaşam koçluğu Leave a comment

Tavistock : Merkezi ingiltere’de bulunan psikoloji mühendisliği alanında çalışmalar yapan bir kurum ,uluslar arası büyüyerek insanların davranışlarına yön veren bilinç altı teknikler ,nlp ,yönlendirme,hipnoz vb bir çok bilemediğimiz teknikleri kullanarak psikoanaliz edip davranışlarını etki altına alan bir örgüttür.Amacı dünyadaki insanların tüm davranışlarını hem bireysel hem kitlesel şekilde  kontrol  altına alabilmektir.

 

Kuantum ispatlanmış bir bilimdir.  Ancak Bilim yaradılış için aciz bir araçtır. Bunu unutmayın.Bilim adı altında müslümanlık ve Allah kavramlarının saptırıldığı günler yaşıyoruz.  Kendim bizzat bunu yapan eğitim kurumlarına özellikle  giderek test etme şansı buldum. Kuantum Teorisinde anlatılan tüm olaylar bilimsel gerçeklerdir. Bu bilimsel gerçeklerin insana uygulanması da mümkündür. Ancak yaradılışı ve Allah kavramını bilimde sınırlayarak inançlarınız insana yönlendirilerek manipüle edilmektedir. Çok Dikkatli Olun ! Daha sonra bu konu ile ilgili detaylı yazılar yazacağım.Ancak aşağıda değerli hocamız Aytunç ALTINDAL’IN bu konu ile ilgili söylemlerini bulabilirsiniz.

Yaşam Koçlarından hizmet alırken dikkatli olun. Özellikle kişisel gelişim kurslarına gitmeyin. Bu konuda uzmanlık almadan kesinlikle kurslara gitmeyin.Giderseniz başınıza neler geleceğini daha sonraki yazılarımda anlatmaya çalışacağım. 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »