Hakkımızda

Devis’So  makes an energy 

Türkiye’nin yükselen değeri sloganı ile  Selçuk DEVECİ tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Akademide Devis’So Akademi makes a future , Mühendislikte Devis’So makes an energy , Bilişimde Devis’Soft makes a technology Gıda da Spana Pempe Düşün ,Yeşil Yaşa ,markalarını yaratmıştır.

page2-img4

BİLİŞİM 100% TECHNOLOGY

Kurumsal Kimlik, Logo tasarımı, tanıtım filmi vb, Sosyal Medya Tabanlı Pazarlama ve Yönetimi CRM Yönetimi, Web Tasarımı &Grafik Tasarımı, mobile application ve mobile entegrasyonlu web sistemleri , E-ticaret alanlarında faaliyet gösterir. Bilişim alanında Avrupa’nın ilk uydu üzerinden internet hizmet sağlayıcılığının uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin Yükselen Değerleri

Devis’So  Akademi,Bilişim,Gıda ve Mühendislik alanlarında kendi genç ve dinamik kadrosunu kendi yetiştirir.

Profesyonel Danışmanlık

Birçok farklı kategoride, deneyimli ve konusunda uzman danışmanlar.

Comodo SSL Sertifikası

SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar Güçlü Şifreleme Sistemi.

Çözüm Odaklı

Hayatınızda fark yaratacak gerçek çözüm.

VİZYON

Sizin konforunuz bizim vizyonumuzdur.

Devis’So insanların yaşam kalitesini yükseltir.

VE DAHA FAZLASI

Devis’So insanlara saygılı ,insanlar için saygındır.

Devis’So yenilikçidir.

Gelişim ve eğitim odaklıdır.

MİSYON

Evrensel değerleri ilke edinerek, farklı iş modelleri ile beklentileri aşmak Devis’So makes an energy, Devis’Soft makes a technology, Devis’So Akademi makes a future, Spana think pink live green markalarını geleceğe taşımak.

Devis’So Personelleri Kimdir ? ; 

*Her takım arkadaşımız bir şirkettir.

*Her takım arkadaşımız üniversite jargonuna hakimdir.

*Her takım arkadaşımız, insanlara saygılı insanlar için saygındır.

*Her takım arkadaşımız dava arkadaşımızdır.

*Her takım arkadaşımız bir psikologdur.

*Her takım arkadaşımız parasal olarak zengindir.

*Her takım arkadaşımız her konuyu konuşacak kültüre sahiptir.

*Her takım arkadaşımız hırslıdır.

MÜHENDİSLİK

Multi Split Klima Sistemleri, Ev Tipi ve Ticari Tip Split Klimalar, VRF Merkezi Klima Sistemleri, WSHP/Sudan Havaya Isı Pompaları, Devis’So Isı Geri Kazanım Cihazları ,FanCoil Cihazları, Devis’So Isı Pompaları, Devis’So Isı Pompası Heat Pump, Devis’So Isı Pompası Heat Recovery, Devis’So Havuz Isı Pompaları, Devis’So Sudan Suya Isı Pompası, Devis’So Isı Pompalı Boyler, Yerden Isıtma Boruları PE-X PE-RT, Ayna Isıtıcılar, Havlu Isıtıcısı, Elektrikli Isıtma Kabloları ve Şilteleri ürünlerinin mühendislik hizmetlerini satış pazarlama organizasyonu ile satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösterir.

page2-img2

page2-img3

MÜHENDİSLİK AKADEMİSİ

Isıtma Tesisatı Eğitimi, Satış ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi, Teklif Hazırlama Yöntemleri, Havalandırma Eğitimi, Sıhhi Tesisat Eğitimi, Isı Pompası Eğitimi, Havuz Tesisatı Eğitimi, VRF-VRS-VRV Merkezi Klima Sistemleri Eğitimi, Alanında Faaliyet Gösterir.

KİŞİSEL GELİŞİM AKADEMİSİ

Ebeveyn ve Aile Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Kişisel Gelişim, İş Hayatı ve Stratejileri Koçluğu, Yönetici Koçluğu, İşletme ve Şirket Danışmanlığı ve Koçluğu alanında faaliyet gösterir. Kobiler için çeşitli alanlarda eğitim düzenler ve faaliyet alanları ile ilgili olarak sistemli eğitim planlaması ve danışmanlıklar gerçekleştirir.

GIDA

Pembe, Düşün Yeşil Yaşa; Logo Hakkında: Spana dünyada ilk ve tektir.Sağlık, mutluluk, kaliteli ve özel beslenmenin simgesi olan yeşil ve insanların pembe hayallerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Hafızanızda yer eden sıkılmış ıspanak kutusuna vurgu yaparak hayatınızın içinde unutulmayan bir iz bırakan Spana, başlangıçta bebek ıspanak markası olarak yaratılmış ve her geçen gün, doğal üretilen ürünlerin bilinen bir markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Spana aklınızda kalan doğal bir lekedir. Her bölgenin en doğal ve meşhur ürünlerini bulabileceğiniz ve her tattığınız üründe kendinizi özel hissettiğiniz yerlerdir.

page2-img1

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »