Home Office İnternet Satış& Pazarlama Temsilcisi Bilgilendirme

Lütfen Aşağıdaki açıklamaları sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. GÖREVİNİZ AŞAĞIDAKİ SİSTEMİ KURMAK VE YÖNETMEKTİR. Değerli yönetici adayımız  ; Atanmış görev içerikleri sizin için değil yöneteceğiniz sistem ile ilgilidir. Aşağıdaki platformdan gelen talepleri yanıtlamak ve sistemi yönetmektir.  Size uygun değil ise aşağıdaki sistemin bir noktasından başlangıç yapabilirsiniz. Tecrübenizi aşağıdaki metne göre ölçerek seçiminizi yapınız. 1) Tecrübeliyseniz ;Yöneticiyim 2) Az Tecrübeli iseniz ;Yönetici Adayıyım 3) Tecrübesizseniz Stajer kadrolarına başvuru yapabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki şekildedir. seçeneklerden biri yada hiç birini seçerek  tarafımıza dönüş yapabilirsiniz.
  • Eğer e-ticaret sistemleri hakkında bilgi sahibi değilseniz ,kendinizi geliştirmek isterseniz ve İstanbul’da ikamet ediyorsanız stajyer olarak yada veri girişi personeli olarak firmamıza başvurabilirsiniz. Eğer bilgi düzeyiniz yeterli ise hangi şehirde olursanız olun home office internet satış pazarlama temsilcisi olarak başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz www.devisso.com üzerinde ücretsiz şekilde üstelik şirket kurmadan mağaza açarak satış yapabilirsiniz.Stajyer olarak Dilerseniz ofis ortamında dilerseniz home office olarak çalışabilirsiniz. Yasal Stajyer ve veri girişi personeli maaşları asgari ücretin 1/3 ü oranındadır. Haftada min 4 gün işe devam zorunluluğu bulunur.  5 Gün düzenli olarak Office ortamında çalışmak isteyen kişilere günlük 70TL/Gün ödeme yapılır.Başvuru yapmak için  whatsapp hattına veri girişi personeli/yada stajyer  yazarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Home Office İnternet Satış Pazarlama Temsilciliği ile ilgili maaş ve yan haklar karşılıklı olarak görüşülür.
  • 0 Sermaye ile kendinize internet satış ağı kurabilirsiniz.
  • Ürün almanıza stok tutmanıza gerek yoktur.
  • Global E-ticaret hacminin en yüksek olduğu sağlıklı gıda sektöründe faaliyet göstereceksiniz.
  • Pandemi döneminde %434 büyüme ile Türkiye’de rekor büyüme gösteren bu sektörün bir parçası olacaksınız.
  • Ürünleri tanı. görsellerini bul, satışa çıkar ,sipariş al .
  • Gerisini Devis’So Sistemi sizin adınıza çözümlüyor.
  • XML Tedarik sistemimize, Devis’So Partneri olarak başvuru yapabilmek için bir vergi mükellefi olmanıza gerek yoktur. Türkçe’de stoksuz satış olarak da ifade edilen Dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. 0 sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir. Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depoda stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır.
  • İnternet Üzerinde Ürün Girişi ve Reklamı Yaparak Ürün Satabileceğiniz Platformlar aşağıdaki şekildedir. 
  • İnstagram,twitter,facebook ,pinterest tiktok vb tüm sosyal medya programları ;
  • Gittigidiyor,sahibinden.com,dolap,zebramo,letgo ,vova,gibi direk tüketicilere ulaşabileceğiniz şirket kurmadan direk satış yapabileceğiniz platformlar. Bu platformlara ürün girmeyi ve satışa çıkarmayı bilmiyorsanız firma çalışanlarımızı sorularınız ile meşgul etmeyiniz. Bu paltformalarda ürün girişi ve pazarlama yaparak satış yapabilirsiniz.
  • SİPARİŞBaşvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen is ortağı giriş bilgileriniz ile “www.devisso.com” adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Hafta içi saat 17:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 17:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Kargolamalar maksimum 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ile ve Havale seçeneği ile Pesin olarak yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılan siparişinizin sevkiyatı yapılır.
  • Siparişiniz esnasında teslimat bilgileri olarak, ister müşteri teslimat bilgilerini isterseniz de kendi bilgilerinizi girebilirsiniz. Hangi bilgileri girerseniz siparişteki ürününüz o adrese sevk edilir.
  • E-PAZARLARDAN YAPILAN SATIŞLARDA ANLAŞMALI KARGO ÜZERİNDEN GÖNDERİMn11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com v.b. sitelerden yaptığınız satışlar için kargo anlaşma kodunu ve kargo firmasını açıklamalar bölümüne yazmanız yeterli olacaktır.
  • KAR MARJITarafınıza verilecek olan XML çıktısında Bayi ve son kullanıcı fiyatları ayrı ayrı verilmektedir. Çeşitli dönemlerde sizler için hazırladığımız kampanyalar sayesinde sizde müşterilerinize uygun fiyatlar sunabilme imkanı buluyorsunuz.min%15 ile maks. %50 arasında kar marjı değişmektedir. Fiyatı kendi satış marjlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Bu konuda serbest fiyat politikamız mevcuttur. Ürünleri min %15 iskontolu olarak alabilirsiniz. Ürün girişlerinizi tamamladığınızda ilgili fiyat listesi tarafınıza gönderilecektir.
  • FATURALANDIRMAOluşturduğunuz siparişlerin faturaları sipariş gününde kesilmektedir.
  • İADE ve GARANTİ ŞARTLARI Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Bayi tarafından iade yapılan ürünlerde nakit ya da kredi kartına ödeme olarak iade yapılmamaktadır. İade edilen ürün bakiyenize artı olarak eklenmektedir. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce mutlaka kamera denetiminde kontrol edilir. Kargoda oluşabilecek sorunlar için mutlaka müşterinizi uyarmanız, ilgili Kargo kuryesi yanında paketini açması ve kontrol etmesi, herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde mutlaka hasar tespit tutanağı tutturulmalı aksi takdirde hasarlarda ki sorumluluk alıcı ve satıcıya aittir.
  • XML TEDARİĞİ ve KULLANIMIAldığınız XML hizmetini sadece vereceğiniz IP üzerinde konumlanan tek domain üzerinden kullanma hakkı verilmiştir. Ürün resimlerini tüm sosyal medya hesapları üzerinde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm platformlarda satış yapabilirsiniz. XML Bayilik Sözleşmesi yıllık olarak yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir. İlk 1 Yıl ön ödeme talebimiz yoktur.
  • XML VEREN MARKALARIMIZ
  • Devis’So ,Spana ,Devis’So Akademi, Devis’Soft markalarımızın xml bayiliklerini alabilirsiniz.
  • İZLEMENİZ GEREKEN ADIMLAR  AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE SIRALANMIŞTIR. 
  1. www.devisso.com üzerindeki 2000 den fazla üründen en az 250 adet ürünü internet üzerinde  internetten seçeceğiniz farklı görsel ve sizin tercih edeceğiniz fiyatlar  ile gittigiyor.com dan başlayarak  ücretsiz hesap açarak satışa çıkarmak . Bunu yapabilirseniz kalan ürünleriniz firmamız tarafından otomatik olarak mağazanıza yüklenecektir.
  2. Satış yapmayı başarmak ve sipariş aşamasına gelmek.
  3. Tüketici memnuniyeti ve sorularını yanıtlamak.
  • Eğer e-ticaret sistemleri hakkında bilgi sahibi değilseniz ,kendinizi geliştirmek isterseniz ve İstanbul’da ikamet ediyorsanız stajyer olarak firmamıza başvurabilirsiniz. Dilerseniz ofis ortamında dilerseniz home office olarak çalışabilirsiniz. Yasal Stajyer maaşları asgari ücretin 1/3 ü oranındadır. Stajyer olmak için whatsapp hattına stajyer olmak istiyorum yazarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • BOL KAZANÇLAR ve BAŞARILAR
  • Devis’So A.Ş Bilişim ve Yönetim Sistemleri
Translate »