Kurumsal

  Biz Kimiz

2013 Yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirketiz. Eğlenmekten vakit bulduğu zamanlarda verimli olarak çalışan  insanlar yaratarak büyüme  sloganı ile yola çıkarak Devis’So Grup Şirketlerini kuran kurucularımız Selçuk DEVECİ ve Soner Palak’ın dediği gibi biz  “Enerji yaratan her girişimci ruhun Devis’So da bir masası vardır…”

  Ne Yapıyoruz

Biz Mühendislik ,Mühendislik Akademisi ,Kişisel Gelişim Akademisi,Bilişim ve Gıda Alanlarında Faaliyet gösteriyoruz. Bu alanlarda kendi yetiştirdiğimiz takım arkadaşlarımız ile büyümeyi hayal ediyoruz. Devis’So’ya  geldiğinizde göreceksiniz. Öncelikle eğleneceksiniz. Sonrasında bilgiler ile dolu bir zihin ile  hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz.

VİZYON

Sizin konforunuz bizim vizyonumuzdur.

Devis’So insanların yaşam kalitesini yükseltir.

VE DAHA FAZLASI

Devis’So insanlara saygılı ,insanlar için saygındır.

Devis’So yenilikçidir.

Gelişim ve eğitim odaklıdır.

MİSYON

Evrensel değerleri ilke edinerek, farklı iş modelleri ile beklentileri aşmak Devis’So makes an energy, Devis’Soft makes a technology, Devis’So Akademi makes a future, Spana think pink live green markalarını geleceğe taşımak.

Faaliyet Alanlarımız 

Akademide Devis’So Akademi makes a future , Mühendislikte Devis’So makes an energy , Bilişimde Devis’Soft makes a technology Gıda da Spana Pempe Düşün ,Yeşil Yaşa ,markalarını yaratmışlardır.

MÜHENDİSLİK

Devis’So makes an energy

Multi Split Klima Sistemleri, Ev Tipi ve Ticari Tip Split Klimalar, VRF Merkezi Klima Sistemleri, WSHP/Sudan Havaya Isı Pompaları, Devis’So Isı Geri Kazanım Cihazları ,FanCoil Cihazları, Devis’So Isı Pompaları, Devis’So Isı Pompası Heat Pump, Devis’So Isı Pompası Heat Recovery, Devis’So Havuz Isı Pompaları, Devis’So Sudan Suya Isı Pompası, Devis’So Isı Pompalı Boyler, Yerden Isıtma Boruları PE-X PE-RT, Ayna Isıtıcılar, Havlu Isıtıcısı, Elektrikli Isıtma Kabloları ve Şilteleri ürünlerinin mühendislik hizmetlerini satış pazarlama organizasyonu ile satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösterir.

AKADEMİ

Devis’So Akademi makes a future

Isıtma Tesisatı Eğitimi, Satış ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi, Teklif Hazırlama Yöntemleri, Havalandırma Eğitimi, Sıhhi Tesisat Eğitimi, Isı Pompası Eğitimi, Havuz Tesisatı Eğitimi, VRF-VRS-VRV Merkezi Klima Sistemleri Eğitimi, Alanında Faaliyet Gösterir.

BİLİŞİM

Devis’Soft makes a technology

Kurumsal Kimlik, Logo tasarımı, tanıtım filmi vb, Sosyal Medya Tabanlı Pazarlama ve Yönetimi CRM Yönetimi, Web Tasarımı &Grafik Tasarımı, mobile application ve mobile entegrasyonlu web sistemleri , E-ticaret alanlarında faaliyet gösterir. Bilişim alanında Avrupa’nın ilk uydu üzerinden internet hizmet sağlayıcılığını gerçekleştirmektedir..

GIDA

Spana Pempe Düşün ,Yeşil Yaşa

Pembe, Düşün Yeşil Yaşa; Logo Hakkında: Spana dünyada ilk ve tektir.Sağlık, mutluluk, kaliteli ve özel beslenmenin simgesi olan yeşil ve insanların pembe hayallerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Hafızanızda yer eden sıkılmış ıspanak kutusuna vurgu yaparak hayatınızın içinde unutulmayan bir iz bırakan Spana, başlangıçta bebek ıspanak markası olarak yaratılmış ve her geçen gün, doğal üretilen ürünlerin bilinen bir markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Spana aklınızda kalan doğal bir lekedir. Her bölgenin en doğal ve meşhur ürünlerini bulabileceğiniz ve her tattığınız üründe kendinizi özel hissettiğiniz yerlerdir.

Translate »