SociCard Kariyer

SociCard Kariyer

Devis’So Comodo SSL Güvenlik ve Gizlilik Sertifikasına sahiptir.
  
 
 
Aradığınız işi bulmanın bilimsel teknikleri
Hangi Pozisyona başvurmalısınız ? Satış ,arge,ofis vb  
Sizi tatmin ve mutlu eden işi bulmanın yolu nedir ?
Nasıl bir iş ortamında olmalısınız ?

İş hayatında  yükselmek ? 

Tarafınıza gönderilen  formlar ve testler 
Kariyeriniz,Özel hayatınız,Kişiliğiniz ,Eğitiminiz ,Cv’nizi analiz ediyoruz 
Psikoloji Mühendisleri (Matematik,Bilgisayar,Endüstri, Makine,İşletme Mühendisleri) 
Yaşam Koçları ve Psikologlar tarafından NLP teknikleri ile size özel çözüm sunuyoruz. 

Birlikte düşünürsek daha güçlü oluruz…

  • ” insan evrendeki kendi anlamını algılamak için yeterince duyu donanımına sahip değildir.  Bir topluluğun zekası o topluluğu meydana getiren bireylerden daha üstün olduğu için gelin birlikte düşünelim…”  

    Selçuk DEVECİ  Devis’So A.Ş 

kariyer planlama

kariyer planlama

Para Mühendisliği

Evren sonsuzdur. Sonsuz para,sonsuz iş sonsuz imkanlar vardır. Öncelik ile paranı varlığını kabul etmelisiniz. Paranın varlığını kabul etmeden iş hayatına başlamanız mümkün değildir. Düşünsenize.Paranın varlığını kabul etmiyor olsanız Üniversitelerin iktisat ve bankacılık bölümlerini kapatmak gerekmez mi ? O bölümlerde okuyan öğrencilerin çok mu parası var ? İşinize yaramayan eski akil dosyalarınızı değiştirip yeni bir bakış açısı kazanmanızın yollarını gösterir.Parasal başarıya giden dosyaları önünüze sererek zenginliğe kavuşmanın akil oyunlarını öğretir.

İnsan tam ve Eksiksizdir.

Kendinizi daha iyi şekilde tanıyabilirsiniz. Bilimsel Ön görüler ile güvenilir bir sistem , Objektif Değerlendirmeler,İdeal İş ve Meslek Analizi,Kariyer Planlama, Koçluk Hizmeti

Kendinizin Güçlü Yönlerini Görün

Devis’So  Akademi,Bilişim,Gıda ve Mühendislik alanlarında kendi genç ve dinamik kadrosunu kendi yetiştirir. Sizde yükselen bir değer olmak ve Devis’So lu olmanın avantajlarını yaşamak istiyorsanız bize katılın.Hem kendinizi geliştirin hem çevrenizdeki insanlara fayda sağlayın. Tescilli bir iş zekası olan  Devis’So ile geleceğinize yön verin.

Professional Executive Coach

Evren,Yaşam ve İnsan arasındaki bu sonsuz yolculuk da başarıya giden milyonlarca km yolda ki atılacak ilk adımdır Devis’So O yolculuk esnasında yaz tozu dumana katacaksınız yada başkalarının tozu ve dumanı içerisinde yok olacak nefes alamayacaksınız.

Kendini ifade Et

Hayallerinizi insanlar ile paylaştığınızda sizi takdir ederler ve daha az çalışırsınız. Bu hataya düşen milyonlarca insandan biri olmayın.Ya planlarınızı paylaşmayın yada bu insanları planınızın bir parçası yapın. Bilinki insanların takdirleri ile hedeflerinize ulaşmış olmazsınız. Ama bu beyninizi etkiler.Onu Yönetin.Eğer kurduğunuz planlar ve uyguladığınız stratejiler sizi korkutmuyor ise yanlış yoldasınız demektir.

Paranın Sırları

Para çözüm üretmek demektir. Sizler geleceğinize insanların kendi yeteneklerini kullanabilecekleri dünyalar bırakacaksınız. Yani para insanın kendi yetenekleri ile çözüm üretmesidir. Bilgi bu evrende ki en geçerli para kaynağıdır.

Beyninizin Sırları

Dün ,Bugün ve Yarın Birbirine eşittir. Dünkü beyniniz bu gününüzü yarattı.Bu günkü beyninizde gelecekteki sizi yaratacak. Bu neden ile beyninizi kullanarak geleceğinizi değiştirebilirsiniz.

 

Translate »