Veri Girişi

Veri Girişi Pozisyonu

www.devisso.com/hesabim linkinden giriş yaparak karşınıza gelen başvuru formunu doldurmanız gereklidir.  Aşağıdaki 1.görevi yapamayan kişiler  diğer işlerden  görev alamaz, görev talebinde bulunamaz. Burada seviyeler belirlenir.   Veri girişi işi düz mantık düşünmeniz gereken ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz  part time freelance  bir iştir. Ana iş kolu olarak yapmak tercih sebebidir.  Aşağıdaki  detayları inceledikten sonra 0549 730 10 31 Tuğba Hnm  ‘dan yada 0549730 10 30 dan sürenizin hızlanması amacı ile   whatsapp üzerinden hangi tip  veri girişi ile ilgili görev almak istediğinizi belirten bir mesaj göndermeniz yeterlidir.  Ödemeleriniz  TC kimlik numaranıza gider makbuzu düzenlenerek sizin hesabınıza yatırılmaktadır. 5  tip veri girişi bulunmaktadır. Bu 5 tip veri girişinden 1.  gerçekleştirdikten sonra  diğer veri tiplerinden seçerek işinize devam edebilirsiniz.  Yazarlık yeteneği olan kişilerin doğrudan selcuk.deveci@devisso.com adresine mail atmaları ve 0549 730 10 30 ile irtibata geçmeleri gereklidir.Veri girişi ile ilgili detaylar aşağıdaki şekildedir.

 

 

1- Görev (Zorunlu)  LETGO,Zebramo,Dolap,Sahibinden.com  Uygulamalarına 100 Adet Ürün Girişi :  4 uygulama Toplam 15 TL 

Yukarıda adı geçen programları yükleyerek kendi hesabınızdan akademi eğitim  ürünlerini paylaşmanız gereklidir. Sahibinden.com üzerinde özel ders verenler, kişisel gelişim kategorisinde sadece bir ilan açmanız gereklidir. Sahibinden.com daki İlanınızın açıklamasına tüm eğitimlerin isimlerini girmeniz gereklidir. Bu şekilde hem  Devis’So bayisi oluyorsunuz , hem kendi işinizi  15 TL KAZANÇ  ile kurmuş oluyorsunuz.  Ödemeniz hesabınıza yatırılacaktır.Bunun için adınız soyadınız iban numaranızı programları açarken kullandığınız kullanıcı adları ile birlikte ikbal.keskin@devisso.com adresine göndermeniz yeterlidir.  Paylaşmış olduğunuz ürünlerden gelen siparişler sizin satışınızdır ve %30 kar elde edeceksiniz.  Her ürün 49 TL dir ve  %30 u yani 14,7 TL si size aittir.  Ödemesini müşterinizden siz alacak ve sadece Devis’So ya sipariş açacaksınız.Eğer bir girişimci   ruhuna sahip değilseniz ve bu görevi kabul etmiyorsanız size iş yaşamınızda başarılar dileriz. 

 Her bir eğitim ürünü CD , Sertifika ve Eğitim notları içerir. Fiyatı 49 TL dir. 

 

 ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

[cherry_button text=”ÜRÜN LİSTESİ ” url=”https://drive.google.com/open?id=1oPcH6xkM_xZdL37rICDcqTt3vbkPW8lk” radius=”5″ style=”primary” hover_animation=”fade”]

2-Sosyal Medya Paylaşımı  0,15TL web sayfası linklerini facebook yada instagramda paylaşmak.

3-Excel Düzenleme

Size gönderilen excellerin düzenlenmesi ve verilerin geri gönderilmesi işidir.

ÜCRETLENDİRME :  0,25 TL/Sayfa  dir. 

4-Dinleyerek Word Formatında Yazı Yazma

Size gönderilen sesli videolar word formatında yazılacaktır. Word Fontu calibri 11 punto olarak belirlenmiştir.

ÜCRETLENDİRME :Sayfa başına dinlediğiniz her şeyi yazma ücreti : 0,9 TL dir.

5-Wordpress sayfa ve ürün girişi : 0,35 TL olarak belirlenmiştir.

 

Sorularınızı   ik@devisso.com adresine gönderebilirsiniz.

[cherry_button text=”Başvuru Formu” url=”%home_url%/hesabim” radius=”5″ style=”primary” hover_animation=”fade”]

Translate »